Kavun ile Zayıflama
blog

Kavun ile Zayıflama

Kavun ile Zayıflama ; Zayıflama tekniklerinin doğal olan birçok türü bulunmaktadır. Her kürün kendine göre avantajı ve zayıflığı var. Zayıflama diyet kürü uygulayabileceğiniz meyvelerden bir tanesi de kavundur. Kavun diyetinin ayrıntıları karpuz diyetindekine benzerdir. Yani kavun da aynı karpuz gibi çok yüksek oranda su içerir. Bu da kavunun vücut için ne kadar değerli olduğunu anlatmakta yeterli olacaktır. Çünkü su bedenimizin en çok içerdiği bileşendir

Kavun ile Zayıflama

.Kavun diyetini kür olarak uygulamalısınız. Sabahları aç karna yarım kilo kavun ve 1 dilim kepek ekmeği ile ilk ara öğününüze kadar kendinizi tutmalısınız. Kavun ile zayıflama diyetinde ara öğünlerde kavun yemiyoruz. Sadece yağsız beyaz peynir ve ekmekle geçiştiriyoruz. Öğlen vaktinde yine yarın kilo kavunla birlikte 1 dilim kepek ekmeği ve yağsız beyaz peynir yemelisiniz. İçecek olarak bolca su içilmelidir. Günlük 3 litre su limitini mutlaka doldurmalısınız.

Kavun ile Zayıflama
Kavun ile Zayıflama

Kavun da aynı karpuz gibi vücudunuza su desteği sağlamaktadır. Fakat yine de su içmeyi ihmal etmeyin. Akşam yemeğinde ise tavuk göğüs eti ve yine yarım kilo kadar kavun yiyebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde yine kavunla günü tamamlamalısınız. Bu kürü 1 hafta uyguladıktan sonra vücudunuz rahatlamış ve metabolizmanız hızlanmış olacak. 1 hafta süresince bu küre devam ettikten sonra sabah, öğle ve akşam yemeklerini yağsız tavuk etiyle destekleyerek diyetinize devam edebilirsiniz.

Kavun ile zayıflama önerimizin sonuna geldik ; bunlarda ilginizi çekebilir; karpuz ile zayıflama Teşekkürler 🙂

Kaynaklar ;Resim Jill Wellington tarafından Pixabay‘a yüklendi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir