Kiraz zayıflatıyor mu
blog

Kiraz zayıflatıyor mu ?

Kiraz zayıflatıyor mu ? ; Kiraz suyu veya kiraz sapı suyu ile zayıflama son günlerde oldukça popüler bir konu haline gelmiştir. Zayıflamak ve fit görünmek kadın erkek herkesin hayalidir. Bunu sağlamak amacıyla çeşitli sentetik ilaçlar geliştirilmiştir. Fakat bu ilaçların yararından çok zararı vardır. Diyet ve zayıflama meselesini doğal yollardan halledebilmek için doğanın her bir imkanından faydalanmak gerektiği açıktır.

Kiraz zayıflatıyor mu
Kiraz zayıflatıyor mu

Kiraz detoksu nasıl yapılır ?

Kiraz suyu ile zayıflayabilmek için bir sistematik içerisinde kiraz tüketimi şarttır. Sabahları 3 bardak bitki çayı eşliğinde 60 ile 70 kilo arasında olanlar yarım kilo, 70 kilodan fazla olanlar ise 1 kilo kiraz tüketmelidir. Bu miktarda kiraz tüketildiğinde, vücudunuzdaki hızlanmayı siz de hissedeceksiniz.

Öğle saatlerine gelindiğinde ise yine aynı şekilde yarım kilo ile 1 kilo arası kiraz tüketilmesi ve yine 3 bardak bitki çayı içilmelidir. 2 öğün bu şekilde geçiştirildikten ve başka hiçbir şey yemedikten sonra akşam için sabah ve öğlenin yarım miktarında yine kiraz tüketilmeli ve 3 bardak bitki çayı içilmelidir.

Bu uygulama yaklaşık 3 gün boyunca devam etmelidir. Bu sayede organizmanız hızlanacak ve içerdiği zehirleri bir bir dışarı atacaktır. 3 gün boyunca yapılan bu kiraz detoksu zayıflamanızı bir anda sağlayacak. Elbette azminiz ile zayıflama konusunda ne kadar yol alabileceğinizi kendinize ispatlayacaksınız. Kiraz seçiminde ise doğal olması şartıyla her tür kiraz uygun olarak nitelendirilebilir, Kiraz zayıflatıyor mu konusunda kafanızda sanırım bir şeyler oluşmuştur. Makalemize devam edelim…

Kiraz zayıflatıyor mu ? Kiraz yiyerek kilo verme

Kiraz yiyerek zayıflama konusunda çeşitli kürler mevcuttur. Bu kürleri denemek ve size uygun olup olmadığını anlamak sadece birkaç gününüzü bu konuya yoğunlaşmanıza bağlıdır. Kiraz idrar söktürücü özelliğe sahiptir ve bu özelliği ile birlikte vücudunuzdaki zehirli maddeleri dışarı atmak için birebirdir.

Vücudunuzun su tatması, zayıflamanıza engel olan en büyük etmenlerdendir. Su tutan vücudun iyon dengesi bozulur ve bir türlü hiçbir şey yenmese içilmese dahi kilo verilemez. Bu durum birçok kilo sahibinin temel sorunudur.

Doktorlara hiçbir şey yemiyorum ama yine de kilo veremiyorum şikayeti ile giden hastaların temel sorunu işte budur. Vücudun zehirlerden temizlenmesi yani detoks, zayıflamanın en temel işlemidir. Kiraz yiyerek karaciğerinizin de düzgün çalışmasına yardımcı olacaksınız. Bu sayede düzgün çalışan bir karaciğer, normal bir kan temizliği yapacak.

Bu şekilde tüm vücudunuz fazla yağları yakmak için depolardan söküp atmaya başlayacak. Kiraz aynı zamanda psikolojik olarak da sizi diri tutacağından, zayıflamanıza olumlu etkisi olacak. Stres zayıflamanın önüne geçen en önemli problemlerdendir.

Stresli bir vücut zayıflama konusunda geri kalır ve bir türlü istenilen kadar zayıflanamaz. O nedenle ilk önce problemlerden arınmalı, temiz bir ruh hali ile gerekli kürler uygulanarak fazla kilolardan kurtulunmalıdır. Bu sayede yeni hafif bedeninizle yeni bir dünyaya merhaba diyebilir ve her güne daha zinde uyanabilirsiniz.

Kiraz zayıflatıyor mu? sorunuza cevap vermeye çalıştık, diğer makalelerimiz için burayı tıklayabilirsiniz

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir